Atribuită
Cumpărare directă
UAT Orasul Pucioasa doreste sa achizitioneze produse IT destinate Serviciului Public Comunitar Local de Evidenta a Persoanelor, astfel: kit alimentator Canon pentru 2000D, Calculator Lenovo Think Centre V530s SFF, Intel Core I3-9100, RAM 4GB, SSD 256 GB, Windous 10Pro, Monitor LED Phillips 21.5 inch, 1920*1080, cablu de date USB 2.0, mini USB-B, 1m, Kit Genius-tastatura KB-115, USB, black+mouse optic DX-160, USB, black.
- Număr anunț
- DA25820665
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30232000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.950,42 RON
- Valoare atribuită
- 2.950,42 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.