Atribuită Cumpărare directă

Mască respiratorie cu filtru de protecție KN95 (N95) capturează aerosoli, particule de praf și smog sau polen și blochează până la 95% particule de 0,3 micrometri Protecția normei KN95 este recomandată de Organizația Mondială a Sănătății (WHO) ca standard minim de protecție. Captează bacterii încorporate în picături și aerosoli din gura și nasul purtătorului (mă protejez pe mine și pe cei din jur). Material: pânză filtrantă BFE99 în scop medical, țesătură nealergică, nețesută Clasă de protecție: KN95, N95 (FFP2). Gradul de filtrare: ≥ 95% Dimensiune: Universal Culoare: Alb Marfa va fi insotita de documente de calitate si conformitate. Cumpararea tine loc de comanda

Număr anunț
DA25849595
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
STARLAB MEDICA S.R.L. (CUI 40382120)
Cod CPV
33157100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.400 RON
Valoare atribuită
12.400 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.400 RON

din 12.400 RON estimat