Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Comunei Satchinez, din Judetul Timis, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa contracteze: „SERVICII DE INCHIRIERE UTILAJE PENTRU IGIENIZARE SI NIVELARE TEREN DOMENIU PUBLIC, LOC. HODONI, COM. SATCHINEZ, JUD. TIMIS”. Alaturat atasam caietul de sarcini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta. Va rugam sa va actualizati pretul produsului de catalog in conformitate cu cerintele impuse prin caietul de sarcini. Va multumim!
- Număr anunț
- DA25808404
- Autoritate contractantă
- Primaria Satchinez (CUI 6419890)
- Furnizor / câștigător
- CIPEXPERT SRL (CUI 23908722)
- Cod CPV
- 45500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.200 RON
- Valoare atribuită
- 27.200 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.