Atribuită Cumpărare directă

PLATFORMA SUPRATERANA PENTRU COLECTAREA SELECTIVA A DESEURILOR CU 3 MODULE Lxlxh=3630x1510x2100mm Containerele din interior nu sunt incluse in pret.

Număr anunț
DA25807646
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44613800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.750 RON
Valoare atribuită
19.750 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.750 RON

din 19.750 RON estimat