Atribuită Cumpărare directă

UPS NJOY, Line-interactive, 2 Prize Schuko cu Protectie, Repornire Automata, Reglaj Automat al Tensi... mai departe

Număr anunț
DA25814592
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "IULIU MANIU" CAREI (CUI 3896798)
Furnizor / câștigător
TEHNO SERVICE SRL (CUI 16509028)
Cod CPV
31154000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,06 RON
Valoare atribuită
349,06 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,06 RON

din 349,06 RON estimat