Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere: Cartus cerneala EPSON L1300 - T6641 Black (original) 2 buc Cartus cerneala EPSON L1300 - T6642 Cyan (original) 2 buc Cartus cerneala EPSON L1300 - T6643 Magenta (original) 2 buc Cartus cerneala EPSON L1300 - T6644 Yellow (original) 2 buc Toner Xerox WC 3220 (compatibil) 1 buc Cartus toner HP Q2612 A, black (compatibil) 3 buc Toner imprimanta CF 283A(compatibil) 1 buc Toner Brother TN2320 (compatibil) 2 buc Toner C-EXV 49BK negru(original) 3 buc Toner C-EXV 49C cyan(original) 3 buc Toner C-EXV 49M magenta(original) 3 buc Toner C-EXV 49Y yelow(original) 3 buc
- Număr anunț
- DA25816810
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.769 RON
- Valoare atribuită
- 3.769 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.