Atribuită Cumpărare directă

Fila 2 examen-200 , xerox A4 Absolut-10 , ordin deplasare-2 , registru intrare-1 , dosar pvc-100 , etichete examen-200, pix-24 , xerox A3- 100file , dvd-15, corecor Milan-3, Fila1 examen-125 , etichete A4 - 4buc , biblioraft-10, xerox color-1 top, sfoara bumbac-2 , foarfeca-3 , banda dublu adeziv-2 , pix-30 , echer mare -1 , cutii plastic verticale-20, mape-12

Număr anunț
DA25824990
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MAXENU , COM. TINTESTI (CUI 28074903)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
784,84 RON
Valoare atribuită
784,84 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

784,84 RON

din 784,84 RON estimat