Atribuită Cumpărare directă

Construire trotuare in comuna Giurgita, judetul Dolj- Strada Calea Dunarii-1250 mp

Număr anunț
DA25811687
Autoritate contractantă
COMUNA GIURGITA (CUI 5077595)
Furnizor / câștigător
MARSANU ION (CUI 31381274)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.425 RON
Valoare atribuită
89.425 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89.425 RON

din 89.425 RON estimat