Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Pret vanzare Tablete cloramina 1Kg 300buc/cutie Biclosol XTC1 Buc 1 125 Domestos profesional Pine Fresh 5L 02061080 Buc 1 38 Sano Clear Blue TRG 750ml - detergent geamuri 7290012117879 Buc 2 8.9 Sano Floor Fresh Home Spa 2L - detergent pardoseli 7290107280822 Buc 1 17.8 Sano Floor Fresh Home Luxury Hotel 2L - detergent pardoseli concentrat 7290108351613 Buc 1 17.64 PRONTO SPRAY DJ0007 Buc 2 11.8 Lavete universale 3/set sho1859 D42-SHRO-1859 Buc 1 2.6 Lavete microfibra universala sh2626 SHRO-2626 Buc 1 3.9 Detartrant NUFAR 800ml 5603 Buc 2 7.4
- Număr anunț
- DA25812594
- Autoritate contractantă
- COMUNA MÂRȘANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4711448)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 796,26 RON
- Valoare atribuită
- 796,26 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.