Atribuită Cumpărare directă

MANUSI 12*67.23; IGIENIZANT 4*378.15; IGIENOL 48*23.53; ROLE HARTIE 20*18.49; DOMESTOS 40*9.24; SAPUN LICHID 12*22.69; CLOR 30*8.40; MASCA 200*2.10.

Număr anunț
DA25812880
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA (PRIMARIA COMUNEI POIANA) (CUI 16371374)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.132,77 RON
Valoare atribuită
5.132,77 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.132,77 RON

din 5.132,77 RON estimat