Atribuită Cumpărare directă

HP CE285A - 4 buc x 17 lei HP F6V25AE - 10 buc x 46 lei HP F6V24AE - 10 buc x 52 lei HP CZ101AE - 5 buc x 41 lei HP CZ102AE - 5 buc x 37 lei HP CF410A - 2 buc x 46 lei HP CF411A - 2 buc x 46 lei HP CF412A - 2 buc x 46 lei HP CF413A - 2 buc x 46 lei

Număr anunț
DA25803283
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.806 RON
Valoare atribuită
1.806 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.806 RON

din 1.806 RON estimat