Atribuită Cumpărare directă

carnet A4, hartie offset import 70-80 gr/mp, 100 pagini, coperta carton duplex 280 gr/mp, tipar fata + verso, brosat si capsat la cotor

Număr anunț
DA25817157
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
PAPER ROLLS SRL (CUI 36386957)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.336,35 RON
Valoare atribuită
1.336,35 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.336,35 RON

din 1.336,35 RON estimat