Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul cuprinde: a) pachet actualizat 3 licente monopost Indaco Lege5 Desktop Standard (acces la Legislatia RO, modele, proceduri, Comentarii Expert si Jurisprudenta selectata RO) - 152,88 lei/luna b) 1 cont Indaco Lege5 Online acces la: Legislatia RO si EU, modele, proceduri Jurisprudenta selectata RO si EU + Hotarari Judecatoresti Dosare in instanta (cautare si monitorizare 10 dosare incluse in pret) - 70,56 lei/luna - user: juridic@primariacomarnic.ro c) 1 cont Indaco Lege5 Online acces la Legislatie RO si EU, modele, proceduri Pachet Comentarii Expert, Buletinul Procedurilor de Insolventa (cautare si monitorizare 10 societati incluse in pret) - 60,48 lei/luna - user: primaria.comarnic@yahoo.com d) 2 conturi Indaco Lege5 Online acces la Legislatie RO si EU, modele, proceduri - 72,80 lei/luna - user: birou_urbanism@yahoo.com si achizitiicomarnic2020@gmail.com Valabilitate contract: 12 luni incepand cu 01.07.2020.
- Număr anunț
- DA25816993
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.280,64 RON
- Valoare atribuită
- 4.280,64 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.