Atribuită
Cumpărare directă
Recertificarea Sistemului de Management al Calitatii cuprinde urmatoarele etape: Etapa 1: Auditul de recertificare cuprinde activitatile: 1.1 Initierea Recertificarii 1.2 Auditul de recertificare 1.3 Acordarea certificatului de conformitate, valabil 3 ani, cu conditia efectuarii auditurilor de supraveghere anuale Cost: 5.808 lei + TVA Auditurile de supraveghere vor face obiectul altor achizitii.
- Număr anunț
- DA25803212
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- CERTIND SA (CUI 15502676)
- Cod CPV
- 79132000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.808 RON
- Valoare atribuită
- 5.808 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.