Atribuită Cumpărare directă

XILINA 20 mg/ml sol.inj X 5 fiole (2 %)

Număr anunț
DA25811152
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33661100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.218 RON
Valoare atribuită
1.218 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.218 RON

din 1.218 RON estimat