Atribuită Cumpărare directă

Licență antivirus Bitdefender, pentru un dispozitiv pe 3 ani

Număr anunț
DA25805467
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
48620000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,98 RON
Valoare atribuită
257,98 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,98 RON

din 257,98 RON estimat