Atribuită
Cumpărare directă
Produse pentru efectuarea curățeniei la Școala Gimnazială Nr. 3 Târnăveni și la structura arondată. Săpun lichid, detergent manual, mături sorg cu coadă, saci menaj 120 l., 35 l., rezistenți, calitate superioară, prosoape hârtie , hârtie igienică, găleată cu storcător,mop, coadă mop, detartrant, soluție pentru curățat geamuri, soluție mobilă-parchet, soluție pentru curățat covoare, mop bumbac-rezervă- cu coadă inclusă, clor înălbitor, găleți cu capac, lavete diferite culori. Produsele trebuie să respecte descrierea ofertantului, să corespundă cantitativ și calitativ.
- Număr anunț
- DA25824401
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 TARNAVENI (CUI 29028417)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.615,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.615,05 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.