Atribuită Cumpărare directă

Reinnoire certificat digital calificat emis pe orice dispozitiv criptografic(token)detinut de client si emis de orice alt furnizor de certificate digitale calificate cu valabilitate de 1an. Pretul include si consultanta tehnica pe durata de valabilitate a certificatului digital calificat.Pretul este pentru un numar mai mare de 50 de certificate.

Număr anunț
DA25813246
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CALCUL SA (CUI 2163993)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat