Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurari de Raspundere civila auto pentru 17 autoturisme din dotarea ONRC, din care 9 pentru ORCT, cu termen de valabilitate de6 luni incepand cu data urmatoare a zuli de expirare.

Număr anunț
DA25812748
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.071 RON
Valoare atribuită
7.071 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.071 RON

din 7.071 RON estimat