Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII ȘI ÎNTRETINERE UTILAJE SPALATORIE PENTRU ANUL 2020 Cost service mentenanta - 3.900,00 RON fara T.V.A. / LUNA - includ 3 interventii ( 1-2 specialisti) Pentru alte interventii suplimentare, in functie de necesitate se va taxa cu 1.209,00 ron/ interventie aditionala ( cu 2 specialisti) sau 988,00 ron/ interventie aditionala (cu 1 specialist). Se vor executa lucrari de service si mentenenta la utilajele : PAVILION A SPALATORIE PARTER: 1. Masina de spalat GIRBAU LS 325 - 1 buc 2. Masina de spalat GIRBAU HS 3022 - 1buc 3. Uscator GIRBAU - 1buc 4. Calandru GIRBAU - 1buc SPALATORIE SUBSOL: 1. Masina de spalat ID - 1buc 2. Uscator DANUBE -1 buc 3. Uscator ID pe abur (NI 2131) - 1buc 4. Presa de calcat GHIDINI (NI 2116) -1buc 5. Masina de spalat IPSO HF 304 - 1buc 6. Uscator IPSO DR80 - 1buc BLOC ALIMENTAR PAVILION A 1. Marmita - 3buc 2. Masina spalat vase -1buc 3. Masina spalat pahare - 1 buc 4. Hota - 1buc BAZA TRATAMENT PAVILION A 1. Marmita plante - 1buc 2. Buncar namol - 1buc PAVILION B 1. Masina de spalat GIRBAU LS 355 - 1 buc 2. Masina de spalat DANUBE - 1 buc 3. Uscator GIRBAU - 1 buc 4. Uscator DANUBE - 1buc 5. Calandru GIRBAU - 1buc 6. Buncar namol - 2 buc PLATA SE VA FACE PROPORTIONAL CU NUMARUL DE INTERVENTII (in perioada 22.06.2020 - 30.06.2020 se va face 1 interventie 1.300 lei fara TVA)
- Număr anunț
- DA25823177
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
- Furnizor / câștigător
- ROMCLEAN IMPORT SRL (CUI 7432570)
- Cod CPV
- 50532000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.