Atribuită Cumpărare directă

FUNGICIDE INFINITO pentru o suprafata de 1ha - 2L*100,92+tva FUNGICIDE CYMKO pentru o suprafate de 1 ha - 2kg*48,63+tva INSECTICIDE CALYPSO 100ml pentru o suprafate de 1 ha - 2 bcu*68,81+tva

Număr anunț
DA25812703
Autoritate contractantă
Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
Furnizor / câștigător
ECOPROTPLANT SRL (CUI 16981658)
Cod CPV
24450000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,72 RON
Valoare atribuită
436,72 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,72 RON

din 436,72 RON estimat