Atribuită Cumpărare directă

ULEI HIDRAULIC H46/20L - 1 X 176.48 ULEI MOTOR 15W40/20L - 1 X 260.50

Număr anunț
DA25821270
Autoritate contractantă
COMUNA GRINDU (CUI 4231857)
Furnizor / câștigător
AUTO MEDIA ZIV SRL (CUI 9063142)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,98 RON
Valoare atribuită
436,98 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,98 RON

din 436,98 RON estimat