Atribuită
Cumpărare directă
VATA FATADA ROCKTHERM IZO.90/100MM 1,8MP 85 67,66 PAC TESATURA FIBRA STICLA 160G(50MP/ROLA) 3 119,33 ROL PROFIL AL U TERMOSISTEM 100MMX200CM 20 10,01 BUC PROFIL COLT ALUM.CU PLASA 19X19 MM /2,5M 16 3,20 BUC DIBLU 200 MM PT TERMOSISTEM VATA PG50 5 72,50 PUN BORDURA B4 500X50X200 ROSU 100 5,33 BUC PALET RETURNABIL ELIS 900X1200 1 44,00 BUC PANOU DISTRIB 1X16A 1X32A 2XPR CP 34-515 1 189,08 BUC MAPETHERM ADEZIV POLISTIREN SI VATA 25KG 20 28,35 BUC PALET REUTILIZABIL NON STANDARD 1 10,00 BUC TRANSPORT STANDARD ZONA A 1 42,02 AU DESCARCARE PALET CU MACARA 2 12,61 AU
- Număr anunț
- DA25832631
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOD (CUI 4777213)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.133,49 RON
- Valoare atribuită
- 8.133,49 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.