Atribuită Cumpărare directă

inchirierea de utilaj cu operator pentru reparatii drumuri calamitate in comuna Ccristolt

Număr anunț
DA25825157
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTOLȚ (CUI 4291638)
Furnizor / câștigător
VANERA ROM TRANS SRL (CUI 16060904)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat