Atribuită Cumpărare directă

1. COD: 5025.1 Acetone, 2.5 l, glass ≥99,5 %, for synthesis Producator: Carl ROTH Termen de livrare: 2 - 3 saptamani 4 bucati Pret unitar: 170.13 Pret final: 680.52 2. COD: CP42.2 Acetic acid ethyl ester, 2.5 l, glass ≥99,5 %, Ph.Eur., extra pure Producator: Carl ROTH Termen de livrare: 2 - 3 saptamani 4 bucati Pret unitar: 242.21 Pret final: 968.84 3. COD: CR66 Etanol absolut 99,5%, 1L Producator: Indigen Termen de livrare: 2 - 3 saptamani 10 bucati Pret unitar: 61.87 Pret final: 618.70 Pret total pachet: 2268.06 RON fara TVA

Număr anunț
DA25816845
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.268,06 RON
Valoare atribuită
2.268,06 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.268,06 RON

din 2.268,06 RON estimat