Atribuită Cumpărare directă

Set piese motogenerator AGT CV 76H : Surub talpa - piesa de origine AGT 4 x 29,40 Cablu acceleratie - piesa de origine AGT 1 x 171,50 Buson rezervor - piesa de origine AGT 1 x 44,10 Tub aer - piesa de origine AGT 1 x 53,90 Ambreiaj - piesa de origine AGT 1 x 345,60 Ansamblu starter - piesa de origine AGT 1 x 250,60 Burduf - piesa de origine AGT 1 x 691,20 Carburator - piesa de origine AGT 1 x 423,40 Talpa - piesa de origine AGT 1 x 686,00

Număr anunț
DA25815451
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
Cod CPV
42950000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.783,90 RON
Valoare atribuită
2.783,90 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.783,90 RON

din 2.783,90 RON estimat