Atribuită
Cumpărare directă
Publicare anunt licitatie concesionare/vanzare/inchiriere pachet complet Monitorul Oficial Partea 6-a + Bursa pentru text cuprins intre 2001-3000 caractere, licitatie de vanzare teren intravilan fără construcții care aparţine domeniului privat al Comunei Gănești, situat în Comuna Gănești, satul Gănești, nr. 540, cu nr. cadastral 51773, nr. CF. 51773, în suprafaţă de 287 mp.
- Număr anunț
- DA25841553
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANESTI (CUI 4436852)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 485,71 RON
- Valoare atribuită
- 485,71 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.