Atribuită Cumpărare directă

PELERINA PLOAIE MAR XL KT74197 1BUC X 35.2941 COMBINEZON ANTIPLOAIE L4140102 5BUC X 45.2941 COMBINEZON ANTIPLOAIE L4140104 1BUC X 45.2941

Număr anunț
DA25846270
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,05 RON
Valoare atribuită
307,05 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,05 RON

din 307,05 RON estimat