Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii auto Dacia Logan MCV, DJ 10 NGS, conform deviz : 1) Inlocuire valva EGR, Inlocuire fulie alternator; 2) Inlocuire regulator alternator; 3) inlocuire contact electric; 4) inlocuire bujii incandescente; 5) inlocuire amortizoare axa fata; 6) inlocuire amortizoare axa spate; 7) inlocuire arcuri suspensie axa fata, manopera
- Număr anunț
- DA25815116
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- AXEL COMPUTERS & INOVATIONS S.R.L. (CUI 41521049)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.376 RON
- Valoare atribuită
- 3.376 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.