Atribuită Cumpărare directă

UAT Orasul Pucioasa doreste sa achizitioneze un laptop Asus X509FB-Ej106, Intel core I5-8265U, 15.6 inch, RAM 8GB, SSSD 256GB, nVidia GeForce MX110 2G.

Număr anunț
DA25818630
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat