Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare plante (Chamaerops excelsa (Palmieri), aferent desfasurarii in conditii optime a activitatiilor de pe raza Comunei Ghioroc, conform descrierii dumneavaostra

Număr anunț
DA25858231
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
LANDISA PLANT SRL (CUI 34468791)
Cod CPV
03452000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.174,31 RON
Valoare atribuită
9.174,31 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.174,31 RON

din 9.174,31 RON estimat