Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire produs/ Descriere UM Cantitate Pret unitar Lei fara TVA Valoare Lei, fara TVA 1. Acumulator pentru UPS 12V 9.1Ah, AGM VRLA Ted Batteries Expert Holland Dimensiuni: 65x151xh 95mm, Borne F2, Greutate aproximativa 2.45Kg, Tensiune nominala 12V Capacitate nominala 9.1Ah Curent maxim descarcare 132A Rezistenta interna 17.8 mOhmi, 2buc/ set Buc 4 66.05 264.20 2. Acumulator pentru UPS 12V 18.5Ah, Borne F3, Dimensiuni 181x76x167mm Greutate aproximativa 5Kg Terminalul F3 are dimensiunile latime 14mm, inaltime 12mm, gaura de conexiune Ø6 mm, 2 buc/ set Buc 4 98.68 394.72 TOTAL VALOARE: 658.92
- Număr anunț
- DA25829392
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 658,92 RON
- Valoare atribuită
- 658,92 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.