Atribuită
Cumpărare directă
DOP 290 3/4 ZN BM 15 BUC DOP 290 1 ZN BM 5 BUC RACORD COMPRESIUNE FI 25X3/4 20 BUC RACORD COMPRESIUNE FI 32X1 10 BUC DISC DIA 115MM NECREST 8731 LT08731 2 BUC DISC DIA 230MM CREST 8715 LT08715 3 BUC GRUND PITURA GRI METAL G5180-1-C4L 2 BUC COLIER BRANSARE D125X2 3 BUC VATA BAUDEMAN IZO 42 ALU10 1,2X7,5X100MM 2 SUL PANOU GARD ZINCAT SOFT 1700X2000 2 BUC
- Număr anunț
- DA25839669
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44167000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 686,83 RON
- Valoare atribuită
- 686,83 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.