Atribuită Cumpărare directă

Pamant vegetal-pamant de padure-amestec (pamant 60% + nisip 40%)

Număr anunț
DA25837677
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
LANDFILL COMPLEX TRADE SRL (CUI 30958960)
Cod CPV
14212410-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.239,25 RON
Valoare atribuită
6.239,25 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.239,25 RON

din 6.239,25 RON estimat