Atribuită Cumpărare directă

Amprenta stampila cu inscriptia conforma machetei furnizate de AC

Număr anunț
DA25816982
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ALBA (CUI 4562648)
Furnizor / câștigător
TIMINI NOU SRL (CUI 37683409)
Cod CPV
30192153-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
465,40 RON
Valoare atribuită
465,40 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

465,40 RON

din 465,40 RON estimat