Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse de protocol - 25 bax. apa plata si 5 cutii cafea boabe

Număr anunț
DA25820092
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
15861000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
651,95 RON
Valoare atribuită
651,95 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

651,95 RON

din 651,95 RON estimat