Atribuită Cumpărare directă

furca 4 coarne,lopata, topor,lant, lacat 50, diluant 0.9L,cordelina,.Lacat,roata roaba,saci menaj 240L,vopsea lemn, metal si zidarie Danke 0.75,ambur autocut fir motocoasa.

Număr anunț
DA25832584
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE-VULCAN (CUI 42148836)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
44511200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
659,95 RON
Valoare atribuită
659,95 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

659,95 RON

din 659,95 RON estimat