Atribuită Cumpărare directă

Achizitie baterii tip 60 x AAA R3 1,5V si 144 x AA R6 1,5V

Număr anunț
DA25815526
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,56 RON
Valoare atribuită
346,56 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,56 RON

din 346,56 RON estimat