Atribuită Cumpărare directă

CMIASVB SA achizitioneaza : Set montare (saiba, piulita, palpator) + cutit STIHL FS 235: 5 seturi Set montare (saiba, piulita, palpator) + cutit STIHL FS 260: 3 seturi

Număr anunț
DA25823728
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
Furnizor / câștigător
MOTOUNELTE.RO SRL (CUI 29102068)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.495 RON
Valoare atribuită
1.495 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.495 RON

din 1.495 RON estimat