Atribuită
Cumpărare directă
Corp suspendat bucatarie 90x30x60 corp suspendat bucatarie 20x30x60 Corp baza bucatarie 60x60x90 Corp baza bucatarie sertare 60x60x90 Corp cuptor bucatarie 60x60x90 corp hota 60x30x60 Corp masca chiuveta 120x60x90 corp baza bucatarie 90x60x90 pal melaminat 18mm, cant abs, picioare reglabile, manere si balamale metalice
- Număr anunț
- DA25846389
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- PENTAMOB SRL (CUI 16391215)
- Cod CPV
- 39141300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.288 RON
- Valoare atribuită
- 5.288 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.