Atribuită
Cumpărare directă
Catedra laborator chimie - Blatul catedrei de experimente cu dimensiuni de 70 cm adancime cu 150 cm lungime cu o grosime de 18 mm. Blatul este dintr-o singura bucata, rezistent la acizi si baze Unitate centrala laborator fizica Scaun catedra - Scaun din piele ecologica Banca elevi 3 locuri - Structura din metal de minim 25mmx50mm, cu grosime de 1,5mm.Structura cu picioare din cauciuc pentru o fixare cat mai buna.Sub blat cu ramforsare astfel incat sa reziste la greutati pe mijlocul blatului. Modul fizica/chimie pt pupitrele elevilor - Modulul de energie intreg din material de fibra rezistent la acizi si baze. Pe panelul de control al modulului de energie are o priza de 220 volti, sursa de energie de tensiune joasa de 80 volti - 5 amperi (1.5 - 3 - 6 - 12 VAC). De asemenea, are 2 buc voltmetru de 0 - 30 volt si 0 - 250 volt, precum si 1 ampermetru de 0.5 AC. 2 iesiri robineti din inox, manevrabili. Echipamentele de legatura sa previna mirosul Cuier dublu - 18 agatatori duble Dulap cu 2 usi - cu polite si doua usi cu yala L=100cm x l=42cm x H=207cm Dulap vestiar elevi - DIMENSIUNl: L=200CM X l=42CM X H=122CM Dulap tip vestiar cu doua usi 400x42x122cm Scaun elev reglabil - cu sezut si spatar monobloc, din ppe, compact, cu grosime de minim 25mm.Picior reglabil pe inaltime cu minim 4 brate pentru o stabilitate cat mai mare si fiecare brat are ventuze pentru fixarea pe podea. Livrarea si montajul incluse in pret Termen de livrare si montare 03.08.2020
- Număr anunț
- DA25841242
- Autoritate contractantă
- Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
- Furnizor / câștigător
- KARDINALE LUXURY FURNITURE SRL (CUI 27470896)
- Cod CPV
- 39180000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.818,75 RON
- Valoare atribuită
- 50.818,75 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.