Atribuită Cumpărare directă

SOLUTIE PARDOSELI 5L Buc 5 MOP BUMBAC 280 GR Buc 32 MANUSI MENAJ Buc 50 LAVETE MICROFIBRA Buc 80 PROSOAPE ZZ HIRTIE VERZI BUC 40 COADA LEMN PTR. MOP Buc 15 CREMA ABRAZIVA DE CURATAT CIF 500ML Buc 10 PASTILE CLORAMINA 125 /CUTIE BUC 5 SPUMA ACTIVA Buc 10 DETERGENT AUTOMAT LICHID 5 L BUC 5 SACI MENAJERI 35L 50 BUC/SET rola 30 HARTIE IGIENICA 2 STRATURI 40 BUC/SET set 5 SACI MENAJERI 160L rola 50

Număr anunț
DA25849860
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI 2490570)
Furnizor / câștigător
IDEEA IMPERIAL TIM SRL (CUI 29914782)
Cod CPV
39831500-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.363,50 RON
Valoare atribuită
3.363,50 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.363,50 RON

din 3.363,50 RON estimat