Atribuită Cumpărare directă

GR SP34,3X38,1/30X2/500X1000G, GR SP34,3X38,1/30X2/1000X1000G

Număr anunț
DA25829656
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI 1568611)
Cod CPV
44112200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.775,74 RON
Valoare atribuită
1.775,74 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.775,74 RON

din 1.775,74 RON estimat