Atribuită Cumpărare directă

Manusi examinare nitril albastre,masura XL = 5 cutii/1000 bucati

Număr anunț
DA25836277
Autoritate contractantă
COMUNA CIOROGARLA (CUI 4532450)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,95 RON
Valoare atribuită
452,95 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,95 RON

din 452,95 RON estimat