Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de revizie vor cuprinde: Ø Verificarea vizuala a functionarii echipamentelor; Ø Masurarea indexului namolului; Ø Verificarea vizuala a prezenţei grăsimilor si indepartarea lor; Ø Verificarea si curatarea filtrului de aer a suflantei; Ø Verificarea / depanarea cosului de admisie a apei uzate; Ø Eliminarea surplusului de namol de la suprafata apei; Ø Verificarea functionalitatii tabloului electric; Ø Verificarea / depanarea tubulaturii de recirculare; Ø Verificarea functionarii elementilor de aerare; Ø Asistenta tehnica la vidanjare; Ø Reglarea statiei de epurare; Ø Adaugare solutii; Ø Intocmirea fisei de interventie.

Număr anunț
DA25828753
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CANOTAJ (CUI 4203849)
Furnizor / câștigător
NOVO SELL SRL (CUI 21625436)
Cod CPV
45259100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare atribuită
3.360 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360 RON

din 3.360 RON estimat