Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional XEROX WorkCentre B1025V_U copiator A3 cu RADF , printer duplex A3 retea + USB 2.0 , scaner color A3 , optional fax si wireless FACE COPIERE, SCANARE SI IMPRIMARE FATA-VERSO AUTOMATE print/copy/scan, A3, 25 ppm A4, 600x600dpi, memorie 1,5 GB, procesor 1000 Mhz,tavi 100+250 coli, duplex, printare copiere si scanare, limbaje PCL6 si Postscript 3 copy: 600x600dpi, fco 7.6 sec; scan : 600x600dpi mono, USB 2.0 si retea , toner in-cutie 2.500 pag; garantie 1 an
- Număr anunț
- DA25848609
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0903 (CUI 18262519)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.