Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de igienizare aparate de aer conditionat,conform descrierii,ptr Centrul pentru management de caz si asistenta maternala.

Număr anunț
DA25823037
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
EURO-CONS SRL (CUI 15102530)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,78 RON
Valoare atribuită
453,78 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,78 RON

din 453,78 RON estimat