Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PAPETARIE :DOSAR PVC--------------------------200BUC X 0,90LEI=180LEI DOSAR CARTON SIMPLU----------100BUC X 0,50LEI= 50LEI DOSAR CARTON CU SINA----------100BUC X 0,50LEI=50LEI AUTOCOLANT A4----------------------1TOP X 50LEI=50LEI PIX CU GEL MY TECH-----------------50BUC X 2LEI=100LEI PIX TRIBAL-------------------------------60BUC X 1LEU=60LEI CAPSE 24/6------------------------------20 CUT X 1,50 LEI=30LEI AGRAFE 33mm--------------------------20CUT X 1,50 LEI =30 LEI HARTIE COPIATOR A4--------------------50TOP X 16LEI=800LEI
- Număr anunț
- DA25850153
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) (CUI 2614228)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROBIROTICA PRINT SRL (CUI 25311223)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.