Atribuită Cumpărare directă

Testul rapid tip casetă COVID-19 IgG/IgM este un test imunocromatografic în fază solidă pentru detectarea rapidă, calitativă și diferențială a anticorpilor de tip IgG și IgM pentru Noul coronavirus 2019 în sânge integral, ser sau plasmă umană. Acest test oferă doar un rezultat preliminar. Prin urmare, orice probă reactivă cu Testul rapid tip casetă COVID-19 IgG/IgM trebuie confirmată cu metode de testare alternativă și constatări clinice. Producator: Artron, Canada Impachetare: 25 teste/kit Specimen: sange integral, ser, plasma Metoda: Test imunocromatografic in vitro

Număr anunț
DA25847639
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat