Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de gazduire email 50GB stocare mail 150 casute mail ip real dedicat - perioada iulie 2020- iunie 2021.

Număr anunț
DA25831232
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
72415000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.239,92 RON
Valoare atribuită
2.239,92 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.239,92 RON

din 2.239,92 RON estimat